Mincovna

DISKRÉTNÍ ZÁSILKADiskrétní, nenápadné balení
nebudí pozornost!

Zásilka

I balení a zásilkám věnujeme mimořádnou pozornost. Je to důležité pro Vaši spokojenost. Naši pracovníci mají 21 let zkušeností s bezpečnou dopravou drahých kovů. Pokud si nemůžete vyzvednout Vaši objednávku osobně, doručíme Vám ji rádi domů.  
1. Diskrétní označení odesilatele

Obálka není označena názvem mincovny, ani slovy 'zlato', 'mince', nebo podobnými slovy naznačující cenný obsah zásilky. Maximální diskrétnost v našem obchodě pro Vás znamená že:

  • balíček se jeví doručovatelům jako naprosto běžná zásilka
  • balíček není nijak označený
    (nemá žádné reklamní nápisy nebo nápisy naznačující jeho obsah.)
  • v adrese odesilatele neuvádíme firmu!
    Nečekejte tedy, že vám kurýr ohlásí zásilku od Pražské mincovny...
  • jako odesílatel je uvedena pouze fyzická osoba a adresa logistického centra:
    Ludmila Trtíková, Mostecká 364, 755 01, Vsetín


Balíček Vám bude zaslán v naprosto diskrétním balení. Z jeho obalu rozhodně nikdo nepozná co se v balíčku nachází.

Bezpečné balení
2. Bezpečné balení

Vaše zboží je uvnitř krabice zabezpečeno proti pohybu a poškození bublinkovou folií, balícím papírem nebo jiným bezpečným výplňovým materiálem.
Bezpečné balení

3. Bezpečnostní obal

Speciální obálka obálka pro posílání cenného psaní obsahuje bezpečnostní prvky díky nímž nemůže být otevřena bez zanechání neodstranitelných stop. Zboží je pečlivě baleno abychom předešli jeho poškození a celá dodávka je pojištěna na plnou hodnotu svého obsahu i při zasílání do zahraničí. Obálka je recyklovatelná.

Bezpečnostní obálka

4. Cenné psaní

Zásilky odesíláme cenným psaním pojištěné na plnou hodnotu zboží a to i do zahraničí. Odpovědnost za ztrátu, poškození zásilky nebo úbytek obsahu přebírá pošta do výše udané ceny. (Maximálně 1.000.000 Kč. Platí i pro zásilky odesílané na Slovensko.) Cenné psaní umožňuje odesílat bezpečně peníze, doklady, drahé kovy a kameny, cenné papíry, šperky a obdobně cenné předměty. Váha jedné zásilky je omezena na 2 Kg.
...potěší a reprezentuje!


Produkty pražské mincovny spolehlivě poznáte nejen dle nezaměnitelného rukopisu jejich rytců. Na první pohled se liší od jiné produkce i svým originálním balením. Dodávané praktické etue mince bezpečně chrání a poslouží zároveň jako dárkové balení. Všechny výrobky navíc dodáváme v průhledných plastových kapslích s přiloženým certifikátem.
Luxusní balení

Dřevěné. Z černým, lakovaným povrchem. Vysoký klavírní lesk. Logo mincovny.
Dárkové balení

Umělý papír imitující kůži. Strukturovaný povrch se vzorem karbom. Logo mincovny.
Bezpečnostní balení s dárkovým přebalem

Umělohmotný blistr. Papírový přebal.