Mincovna Sběratel

INVESTOR A SBĚRATELZačínáte sbírat mince a umělecké medaile Pražské mincovny?
Chcete dlouhodobě investovat?

Investiční zlato

Informace a rady pro sběratele.

SBÍRÁNÍ MINCÍ!
Pragmatický koníček výjimečných osobností.

Sandro Botticelli - Portrét muže s medailí Cosima Medicejského

Sandro Botticelli - Portrét muže s medailí Cosima Medicejského

Sbírání mincí bylo rozšířeno na evropských panovnických dvorech a mezi vyšší šlechtou. V 19. století se soukromé sbírání mincí se rozšířilo i mezi střední vrstvy obyvatelstva. Rozsáhlé sbírky cenných mincí naleznete i v Čechách.
KDE NAKUPOVAT

E-SHOP:
Otevřeli jsme pro Vás nový obchodní dům s mincemi! Na adrese Zlatemince.cz se můžete seznámit s originální produkcí Pražské mincovny a.s.

Až do nejmenších detailů si zde můžete prohlédnout krásu našich ražeb a obdivovat práci českých umělců.

Nafotili jsme pro Vás úchvatné fotografie mincovní plochy každého našeho díla. Snímky pořízené ve vysokém rozlišení si můžete prohlížet na obrazovce vašeho počítače pomocí elektronické lupy. Snadno si můžete vybírat části snímku, které Vás zaujaly, přibližovat je, zvětšovat náhled na každý jednotlivý detail a pozorovat jejich krásu. Poprvé u Pražské mincovny a pouze na adrese Zlatemince.cz tak můžete zažít zcela nový rozměr sběratelství.

PRODEJNY:
Pražská mincovna sídlí v reprezentativní budově Obecního domu v Praze na náměstí Republiky. Zde rovněž otevřela svouji podnikovou galerii uměleckých ražeb z drahých kovů. Druhou prodejnu exkluzivního sortimentu naleznete v Dunajské ulici v Bratislavě.

POTŘEBY PRO SBĚRATELE:
Věnujte opravdu mimořádnou pozornost uložení svých mincí!

Nové mince jsou dodávány v plastových obalech, které je chrání před poškozením. Mince si uchovají svou hodnotu pouze v bezvadném stavu. Nevyjímejte je z obalu a pracujte s nimi s maximální opatrností.

Mince v špičkovém provedení tzv. proof mohou být dotykem znehodnoceny.

Nejširší nabídku užitečných sběratelských potřeb na českém trhu naleznete na https://zlatemince.cz/