Pražská mincovna: Z důvodu celozávodní dovolené (22.7.-4.8.) je dostupnost výrobků mincovny omezena.
Mincovna

NA POSLEDNÍ >CHVÍLI

Důstojný reprezentativní dar,
pro nečekanou příležitost.

Dar

Potřebujete věnovat pamětní medaili velmi rychle? Není dost času na výrobu vlastního motivu? Vyberte si z již zhotovených národních motivů. Dodáme vám je obratem.

MEDAILE JE IDEÁLNÍ DAR.

JAK VYBRAT SPRÁVNÝ KORPORÁTNÍ DAR.

Vyhněte se běžným reklamním předmětům.
Pohlédněte na svůj pracovní stůl a zkuste spočítat všechny reklamní propisky, těžítka či diáře, které na něm naleznete. Jistě, jsou to potřebné věci, které se vždy hodí. Jenže… vybavíte si ještě tváře obchodníků a zástupců firem, kteří vás takto obdarovali? Dokážete si vzpomenout byť jen na jejich jména a názvy společností?

Zůstaňte patrioty.
Italské rukavice, belgická čokoláda, kubánské doutníky a francouzské víno opravdu nejsou dary očekávané od českého podniku. Zvolte raději typicky český výrobek, nebo českou značku.

Nedávejte běžně dostupné zboží.
Ano, například luxusní sada českého skla je důstojný dárek. Ale pokud ji Váš klient při večerní procházce Prahou uvidí ve výloze obchodu spolu s cenovkou, udělá si rychle úsudek o tom, jak si vašeho vztahu ceníte.

Zůstańte originální.
Nejste sami kdo může obdarovat zahraniční delegaci během jejího pobytu v Čechách. Zvolíte-li běžný, obvyklý a dostupný dárek stejně jako někdo další, stane se pravý opak toho co jste zamýšleli. Místo vyniknutí, splynete s ostatními…

Váš dar může být vaše prezentace.
I významní lidé se rádi pochlubí vašim darem svým přátelům. Můžete jim to usnadnit. Věnujte jim dar jež poutá pozornost. Dárek vystavený v kanceláři vašeho klienta vás bude nenuceně propagovat dalším významný lidem.

Veliký dar nemá být „veliký“
Umělecké předměty jsou vždy krásný dar. Myslete ale na to, jak zajistíte klientovi bezpečný transport obrazu, sochy, plastiky nebo křišťálového lustru domů.

Pozor na kulturní rozdíly
Věnovat někomu hodinky je v čínské kultuře špatné znamení, naznačující, že dotyčnému vyprchává jeho čas na zemi.

'LAST MINUTE' DARY PRO VZÁCNÉ NÁVŠTĚVY.

Jen pár dnů zbývá do významné návštěvy vašeho podniku. Máte vše připraveno?
Máte připraven dar, který bude připomínat tento okamžik vašemu významnému klientovi?
Vyberte si z naší nabídky medailí s národními motivy.

CENOVĚ DOSTUPNÉ STŘÍBRNÉ