Návrat na úvodní stránku
Česky Slovensky English English Deutsch Deutsch  
Přihlášení | Košík | Registrace
KORPORÁTNÍ RAŽBY
POPTÁVKA RAŽBY
KALKULÁTOR RAŽBY
REFERENCE
PŘÍKLAD KORPORÁTNÍ RAŽBY
JAK SE MINCE VYRÁBÍVíte, že medaile z drahých kovů se svým vlastním logem můžete pořídit i v ceně do 500 Kč?VAŠE LOGO NA ZLATÉ MINCI.
Originální dar. Žádaný benefit.JAK VYBRAT SPRÁVNÝ KORPORÁTNÍ DAR.

Vyhněte se reklamním předmětům.
Pohlédněte na svůj pracovní stůl a zkuste spočítat všechny reklamní propisky, těžítka či diáře, které na něm naleznete. Jistě, jsou to potřebné věci, které se vždy hodí. Jenže… vybavíte si ještě tváře obchodníků a zástupců firem, kteří vás takto obdarovali? Dokážete si vzpomenout byť jen na jejich jména a názvy společností?

Zůstaňte patrioty.
Italské rukavice, belgická čokoláda, kubánské doutníky a francouzské víno opravdu nejsou dary očekávané od českého podniku. Zvolte raději typicky český výrobek, nebo českou značku.

Nedávejte běžně dostupné zboží.
Ano, například luxusní sada českého skla je důstojný dárek. Ale pokud ji Váš klient při večerní procházce Prahou uvidí ve výloze obchodu spolu s cenovkou, udělá si rychle úsudek o tom, jak si vašeho vztahu ceníte.

Zůstańte originální.
Nejste sami kdo může obdarovat zahraniční delegaci během jejího pobytu v Čechách. Zvolíte-li běžný, obvyklý a dostupný dárek stejně jako někdo další, stane se pravý opak toho co jste zamýšleli. Místo vyniknutí, splynete s ostatními…

Váš dar může být vaše prezentace.
I významní lidé se rádi pochlubí vašim darem svým přátelům. Můžete jim to usnadnit. Věnujte jim dar jež poutá pozornost. Dárek vystavený v kanceláři vašeho klienta vás bude nenuceně propagovat dalším významný lidem.

Veliký dar nemá být „veliký“
Umělecké předměty jsou vždy krásný dar. Myslete ale na to, jak zajistíte klientovi bezpečný transport obrazu, sochy, plastiky nebo křišťálového lustru domů.

Pozor na kulturní rozdíly
Věnovat někomu hodinky je v čínské kultuře špatné znamení, naznačující, že dotyčnému vyprchává jeho čas na zemi.

Důvodem proč obdarovat obchodního partnera je potřeba symbolicky projevit díky a uznání za dosavadní harmonickou a úspěšnou spolupráci.

Zlatá, nebo stříbrná medaile s logem firmy je důstojným darem reprezentujícím vaši společnost.