Návrat na úvodní stránku
Česky Slovensky English English Deutsch Deutsch  
Přihlášení | Košík | Registrace
RAŽBA MEDAILÍ, MINCÍ, PLAKET
V nejvyšší kvalitě.Nabízíme profesionální ražbu mincí z ručně leštěných razidel.

Ražba mincí bývala výsadou králů a v českém prostředí má tento obor dodnes výsadní místo. Připomeňme si slavné pražské groše Václava II., které se staly respektovaným evropským platidlem, legendární florény Jana Lucemburského nebo pozdější, avšak dodnes vysoce ceněné, svatováclavské dukáty.

PŘÍBĚH ZVĚČNĚNÝ DO RYZÍHO KOVU

Staletá tradice, na kterou chceme s pokorou a úctou k dávným mistrům navázat, nás zavazuje k těm nejpřísnějším nárokům. Tak jako kvalitní víno vyžaduje speciální péči vinaře a nezbytný čas zrání, také ražby se značkou PMI procházejí náročným procesem. Dějem, který je transformací nehmotné myšlenky umělce v dílo s vlastním příběhem. Aktéry tohoto příběhu jsou nejen špičkoví výtvarníci a rytci, ale také celý tým techniků obsluhujících nejmodernější technologie. I Vy se můžete stát účastníky nového a zcela jedinečného příběhu.

RAZÍME PODLE VAŠEHO ZADÁNÍ

Také pro Vaši společnost rádi zajistíme výrobu medaile ve špičkové jakosti. Například k výročí jejího založení. Ražba může nést logo firmy, portrét jejího zakladatele, podobu charakteristického výrobku, či zcela abstraktní obraz inspirovaný povahou společnosti. Možností je mnoho a kreativitě se meze rozhodně nekladou. Zkušený výtvarník vypracuje několik návrhů podle Vaší představy, nebo sám navrhne motiv, který bude odrážet charakter Vaší společnosti. 

KONTAKTUJTE NÁS. O VÝROBĚ MINCÍ VÍME VŠE

Na požádání zpracujeme kompletní nabídku ražby Vašich mincí. Po schválení kresebného motivu zcela přebíráme odpovědnost za výrobní proces, o jehož fázi Vás budeme pravidelně informovat. V domluveném termínu obdržíte nejen exkluzivní pamětní minci zabalenou v dárkové etui, ale také fotodokumentaci celého procesu jejího vzniku. A samozřejmě též certifikát ze Státní tiskárny cenin, který garantuje stanovené technické parametry (ryzost kovů, punc, emisní náklad, jméno autora a další údaje). Výrobu mincí a medailí v té nejvyšší kvalitativní třídě jsme po letech praxe dovedli k dokonalosti. Svědčí o tom nejen ohlasy ze světových veletrhů, ale také rostoucí zájem firem o zakázkovou ražbu. Prohlédněte si některé námi zpracované ražby.